VİDEO PRODÜKSİYON

Etkinlik videosu çekimi, Kurumsal tanıtım filmi ve Drone çekimiyle markaların ve kurumların dijital dünyaya aktarılmasına HiggsART olarak profesyonel drone pilotları ve prodüksiyon ekibimizle destek sağlıyor, videoların hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Şirket ve Ürün tanıtımı, Marka bilinirliğini arttırmak ve dijitalleşmek için kurumların tanınırlığını arttırmak amacıyla videolar çeker  ve hedef kitleye ulaşmasını sağlayar. Kurumsal Tanıtım Filmi markanızın ilgi uyandırmasını sağlar ve tüketiciye güven altyapısını sağlar. Yazıların ve görsellerin önüne geçen videolar çeker.

 

DRONE ÇEKİMİ

Drone çekimleri profesyonel drone pilotları ile SHGM' den izin alınarak yapılır. Drone çekimi profesyonellik gerektiren çekimlerdir. Her drone sahibi çekim yapamaz çünkü yasal değildir. Emlak ve arsa çekimlerinde , dış mekan etkinlik ve toplantı çekimlerinde ve  google ile konum belirlemede drone ile havadan görüntüleme ve fotoğraflama yapılır.

ETKİNLİK ÇEKİMİ

Müzik, açık hava etkinlikleri, törenler ve kutlamalar... Hem çekim yapıp hem de eğlendiğimiz ve çalışmaktan büyük keyif aldığımız video çekimleri. Bazen kültürel ögelerden yararlandığımız bazen doğaçlama videolar ürettiğimiz. Bir yerde bir etkinlik varsa biz oradayız 🙂 Etkinlik öncesi ve sonrası çalışmalarla tüm etkinliği tasarlar ve çeker.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

HiggsART youtube , instagram  gibi dijital mecralar için kısa videolar hazırlar ve kişisel ya da kurumsal videolar çekerek sizin sosyal medyada da görünür olmanıza destek sağlar. Web sitesi tasarımı ve sosyal medya yönetimi, seo , sem ve adwords konusunda destek sağlar.

KISA FİLM 

HiggsART çalışma prensibi olarak sanata ve yaratıcılığa destek olmak adına kuruldu. İşimizde her zaman sanatın nimetlerinden faydalanmak var. Kültürlerden ve etnik çeşitlilikten faydalanmak ve beslenmek bunları film video ya da klip olarak sunmak işlerimizden bir tanesi..

HiggsART Freeblog

Gezdiğimiz, gördüğümüz ve eğlendiğimiz her yerde video üretmeye devam ediyoruz. Bu videoları sizlerle sosyal medya üzerinden ve internet sitemizden paylaşacağız.

77 Insaat Corporation Project Story

HIGGSART

77 İNŞAAT

HIGGSART

GELECEĞE NEFES

HIGGSART

SEARCHING

HIGGSART

MODULE AFTER MOVIE – MEHMET AKAR

ETKİNLİK

KAFES AFTER MOVIE & MEHMET AKAR

ETKİNLİK

Merve AYDIN & Akif FİLİZ Düğün

WEDDİNG

HiggsART Showreel 2019

HIGGSART

Das Energy

TANITIM

Birlik Rulman Tanıtım Filmi

TANITIM

HiggsART 19 Mayıs 2019

HIGGSART

Ali Koç Yeniden Saygı

PROJELER

ACIBADEM Robotik Laparoskopik 2019

TANITIM

Denge Kısa Film

HIGGSART

Şekib Avdagic WMS istanbul 2018