HiggsART Nedir ?

HiggsART işini tutkuyla yapan insanların buluşma noktası olmayı amaçlayan kreatif bir oluşumdur.

Nerede olursan ol ve her ne yaparsan yap farkını kat diyen HiggsART, sizler için yaratıcı sosyal medya içerikleri, projeler ve videolar üretiyor.

Atomu parçalamak değil elbette ki niyetimiz. Ama yaptığımız işlerin sizleri higgs bozonunu keşfeden bilim adamı gibi heyecanlandırdığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Farklı olabilmek, ayırt edilebilmek için biz de sizler kadar çok çalışacağız. İşimize dört elle sarılacağız demek isterdik ancak ahtapotun altı kolu ve üç kalbi var. Projenize sizin kadar önem vermek için altı kol ve üç kalp size de bize de yeter sanırım.

HiggsART

Şirketinizin ve Markanızın Bilinirliğini Artıracak Videolar Çeker, Yaratıcı İçerikler Oluşturur.

Etkinliğin daha geniş kitlelere ulaşması ve zamanda takılıp kalmaması için bizler de sizin kadar çabalıyor olacağız. Yaptığınız etkinliklerin altına bizler de imza atmak için en iyisini birlikte yapmalıyız.

Konser, tanıtım, organizasyon veya lansman toplantılarında HiggsART ekibi olarak kusursuz bir davet ortamı yaratabiliriz. Sadece gelenlerin bilgilenmesi elbetteki yeterli bir iletişim sağlamayacaktır ki bizlerde tam bu noktada devreye girerek, gerek davetin sosyal mecralarda duyurulması gerekse davet bitiminden sonra yaşadığımız güzel atmosferin başka kitlelere ulaşması için baştan sona her ayrıntı HiggsART ekibinin profesyonel ekibinin elinden geçerek kitle iletişimine sunulacak hale getirilecektir.