4K

ÇÖZÜNÜRLÜK

360°

GÖRSEL AÇI

500 Metre

YÜKSEKLİK

8 KM

MENZİL

DRONE İLE HAVADAN GÖRÜNTÜLEME

4K Video Kalitesinde Çekim - Full HD - 360 Derece Çekim - 500 m Yükseklik

Drone ile havadan görüntüleme, video ve kurgu ile profesyonel video hazırlama

Drone’ların video alanında sağladığı avantajlarla etkileyici tanıtım videoları ortaya çıkar. HiggsART, alanında uzman ve sertifikalı pilotlarıyla kurumunuza, projenize efektif bir katkı sağlar.

Etkinlik ve kurumsal tanıtım videosu, emlak çekimi ve özel projeler

"HiggsART ile profesyonel drone çekimi avantajlarından yararlanın"

SİZ TASARLAYIN BİZ ÇEKELİM

HiggsART'ın eğitimli drone pilotları ile Türkiye'nin her yerinde drone ile çekim yapabilir. Havadan şirketinizin konumunu belirleyebilir.

Özel çekimler için ihtiyacınıza uygun uçuşu siz ayarlayabilirsiniz. Ya da HiggsART ekibi size en uygun çekim için fiyat ve çekim planlarını ayrıntılı  anlatsın.

MEMNUNİYETİNİZ İÇİN

Profesyonel drone pilotları ile yüksek çözünürlük ve kaliteli video çekimi yapın. Profesyonel olmayan kalitesiz bir çekimle, kalitesiz bir görüntü sonucunda pişman olmayın çekim anını tekrarlama gibi bir lüksünüz olmayabilir an'ı kaçırmamak için bize ulaşın. Kurumsal tanıtım videosu, Özel çekimler, Emlak çekimleri, Etkinlik çekimleri, Çok kameralı organizasyon çekimleri, Hastane ve ameliyat çekimleri için bize ulaşın.

 

DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞIN

Çekilen video sizlere montajlı ve yayımlamaya hazır bir halde sunulacak. Eğer sosyal medyada videolarınızın sunulmasını ve görünmesini isterseniz profesyonel sosyal medya danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Biz tasarlayalım, siz seçin?

Drone ve kamera çekimi ardından profesyonel bir montaj sonucunda istediğiniz sonuca ulaşın.  İşinize uygun bir arka plan müziği seçimi ve dijital uzmanlarımız tarafından sosyal medyaya iletilmesiyle dijital bir müşteri portföyüyle buluşun ve bilinirliğinizi artırın.  Emlak çekiminde drone ile havadan fotoğraflama, haritadan konum belirleme ve çevresel faktörler görüntülenecektir. Özel etkinliklerde kamera ve drone ile havadan çekim sağlanır ve iş toplantıları, özel kutlamalar, eğitim çekimleri ve seminerler için özel yayınlar planlanır. Hastane ve ameliyat çekimleri bilgilendirme ve reklam amaçlı videolar hazırlanır ve kayıt altında tutulur. Dilediğiniz her anı ölümsüzleştirmek adına çekim talebinde bulunabilir ve çekim öncesi ön görüşme için randevu alabilirsiniz. Türkiye'nin her bölgesinde çekim yapılabilir ve dijital pazarlama yardımı alabilirsiniz.

Doğru tekniği kullanmak ve doğru çekim yapmak sadece profesyonel bir drone pilotu yardımıyla sağlanır. Drone çekimleri SHGM 'den izin alınmadan asla yapılamaz ve drone, kullanım ehliyeti olmayan kişiler tarafından asla kullanılamaz.